Batjes in de bib: permanente (boeken)verkoop in bib kerk Hille

De bibliotheek van Wingene verkoopt afgevoerde materialen vanaf nu tijdens een permanente boekenverkoop in bib kerk Hille. “Onze doorlopende verkoop in de bibliotheek biedt iedereen de kans om de eigen (boeken)collectie tegen aantrekkelijke prijzen uit te breiden”, vertelt Brecht Warnez, schepen van Cultuur en Bibliotheek.

De boekenverkoop in de bibliotheek is een geweldige gelegenheid voor lezers, boekenliefhebbers en verzamelaars om unieke vondsten te doen. “Bibliotheekmaterialen die aan vernieuwing toe zijn of die niet langer (vaak) worden uitgeleend, worden zorgvuldig geselecteerd en tegen lage prijzen te koop aangeboden. Zo blijft er in onze bib voldoende plaats voor nieuwe materialen”, vertelt bibliothecaris Christine Fransoo.

2+1 gratis

“Voor 1 boek betaal je 1 euro, maar vanaf 2 aangekochte boeken krijg je er eentje gratis”, vertelt schepen Brecht Warnez. “Hoe meer boeken je koopt, hoe lager de kostprijs per boek. Een betere gelegenheid om supergoedkoop je boekenkast te vullen is er dus echt niet!”

Praktisch

De rekken met Bib Batjes zijn terug te vinden bij de ingang van de kerk en worden telkens weer aangevuld. Momenteel te koop bij de Bib Batjes: een ruim aanbod van fictie, non-fictie, kinder- en jeugdboeken, tijdschriften … Tijdens de openingsuren van de bib kan er volop gesnuisterd en aangekocht worden. Betalen doe je cash of via Bancontact aan de balie.

Gerelateerd nieuws

Binnenlands Bestuur

Grote private spelers moeten ook gevolgen van fusies beperken

De vele wijzigingen die bij een fusie komen kijken lopen meestal gesmeerd. Toch blijken enkele problemen niet snel opgelost. “Op mijn vraag zal minister Crevits zich inzetten om grote spelers zoals Google Maps aan te manen om straatnaamwijzigingen sneller aan te passen en zo de hinder te beperken”, zegt Vlaams parlementslid Brecht Warnez die zelf in een fusiegemeente woont.

Binnenlands Bestuur

159.875 euro subsidies voor de Sint-Aldegondiskerk in Zwevezele

Onze kerken bepalen het beeld van onze dorpen. “We zijn tevreden dat Vlaanderen subsidies voorziet om het kerkgebouw van Sint-Aldegondis Zwevezele in stand te houden”, zegt schepen en Vlaams parlementslid Brecht Warnez, ondervoorzitter van de commissie Binnenlands Bestuur in het Vlaams Parlement.

Milieu

Milieuraad reikt Groene Pluim 2024 uit

Op 17 december heeft de milieuraad de Groene Pluim 2024 uitgereikt. Dit is een tweejaarlijkse milieuprijs, waarvoor zowel natuurlijke personen (burgers) als rechtspersonen (scholen, verenigingen en buurten) een project konden indienen. “Met het toekennen van de Groene Pluim willen we duurzame initiatieven op vlak van milieu en natuur belonen en anderen hiermee inspireren”, zeggen schepen van Milieu, Klimaat en Duurzaamheid Brecht Warnez en voorzitter van de milieuraad Nico Somers.